Bialetti Dolce&Gabbana

Sicilya’dan doğdu…

1933 yılında Alfonso Bialetti'nin buluşu olan Moka Express, her zaman İtalyan tarzının tartışmasız bir simgesi olmuştur.

Dolce&Gabbana özel tasarımı ile, Moka Express, Sicilya ‘nın dekoratif motiflerini yeniden yaratarak Sicilya'nın sanatsal zanaatlarına, manzaralarına ve eşsiz renklerine bir övgü haline geliyor: Sicilya, gelenekleriyle her zaman Dolce&Gabbana estetiğininin kalbinde yer alan adanın folklorünün bir unsuru.

Moka Express Bialetti Dolce&Gabbana, kahve ritüelini bir stil kutlamasına ve iki kat İtalyan zevkine dönüştürüyor.

Yaratıcılık

Sicilya at arabası gibi adanın folklorik unsurları her zaman Dolce&Gabbana'nın estetik tarzının ve sanatsal üretiminin merkezinde yer almış, bu dekoratif motifleri giysilerine, aksesuarlarına ve şimdi de orijinal Moka Express Bialetti'ye ustalıkla aktarmıştır.

Kalite

Nasıl ki her Dolce&Gabbana kıyafeti, uzman ellerin benzersizliği ile yaratılmış bir zanaatın sırlarını saklıyorsa, her Moka Express Bialetti de kendi kalite, gelenek, yenilik ve hepsinden önemlisi tutku hikayesini taşır.

D&G 3 cup 3.999₺
D&G 6 cup 4.999₺
Alışveriş sepetim
Sidebar
Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Aradığınız ürünleri görmek için yazmaya başlayın.